pondelok 17. novembra 2014

Svadba mojej sestričky.

Dôvodom mojej  2 mesačnej absencie  na blogu , bola  dlho-očakávaná svadba  mojej  jedinej  sestričky Stanky . Ako  inak  naložila  som  si toho  na plecia  toľko,že  som nestíhala  nič  iné. Dôležité   je,že svadba   sa vydarila  a   Stanka  so Števkom boli a sú spokojní s mojimi výmyslami ohľadne svadby. Chcela  som, aby  tento ich  deň bol nezabudnuteľný  a hlavne  aby  neboli  v strese .Takže  začala  som svadobným oznamkom ,s ktorým sme  mali  malé nedorozumenie  ,ale  nakoniec  dopadlo  nad naše  očakávania .


Dominantou celej svadby  bol vzor   Damask ,ktorý bol na oznámeniach, etiketách  na  pálenku a vínko,obrúskoch, na štóle ,ktorá  bola  na strede stola, na svadobnej tortičke, na darčekoch pre hostí,ktorými  boli  prekrásne  medovníčky  v tvare  tortičky  od našej najlepšej kamošky Ivanky, dokonca ešte aj ženích  mal viazanku a košeľu  s damask  vzorom ,proste   svadba v znamení  damasku-damašku.


Čo poviete ? Sú prekrásne  však ? Ivanka  pečie  na svadby  medovníkové srdiečka  a ja som pri hľadaní  inšpirácií naďabila  na  pintereste  na  tieto  tortičky, tak  som  to  Ivanke  navrhla   či by  mohla  upiecť a  nazdobiť  túto krásu a vôbec neľutujem ,lebo sú čarovné. Veľké  ďakujem patrí šikulienke  Ivanke.
Konečne  som sa  dopracovala   k  dopísaniu   príspevku  a  taktiež  k doloženiu  fotiek  zo svadby mojej  milovanej  a  jedinej sestričky   Stanky  a jej manželíka   Števka. Prostredníctvom fotoobjektívu nakuknite  na  svadbu.
moje  výtvory   cupcaky,sušienky crinkles  a macronky a  krásna  tortička  od kamošky  Ivanky 
 a nesmiem  zabudnúť na podbradníčky  maľovali ich moje  dcéry,keďže  ja som  nestíhala.

a tu som  ja s mojou  sestričkou

8 komentárov:

 1. Svadobné oznámenia sú parádne , medovníkové tortičky sú tak krásne romantické a také jemnučké ,svadba bola určite úžasná.
  Mladomanželom prajem všetko naj , naj na spoločnej ceste životom.
  Maj sa krásne
  Rena

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Renátka ,pozdrav od Teba som odovzdala a mladomanželia odkazujú ,že ďakujú. krásny dník Ti želám

   Odstrániť
 2. Oh, they are wonderful and so romantic. What a beautiful work! So much love in it!
  Have a happy time
  Elisabeth

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Wooooooou Marianka...pre tvoju sestričku je veľkou výhrou mať taku sestru po boku. Všetko je vkusne zladene a dobry výber. Koláčiky, perničky a výzdoba na jednotku, šikulka si s dobrym srdiečkom a jemnym cítením. Pozdravujem vas všetkých a mladomanželom prajem veľa šťastia a lásky v spoločnom živote :-) Veľa šťastia do budúcna.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mery ďakujem Ti veľmi pekne a odovzdám želanie❤

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Ahoj Maňána,
  prosím ťa, kde si dala robiť tie svadobné oznámenia? Sú krásne a presne také by sa hodili aj nám. Mohla by si sa mi ozvať na email andronik@pobox.sk PS: Cela svadobná výzdoba bola nádherná.
  Ďakujem. Zuzana

  OdpovedaťOdstrániť